Dla Dzieci

Wakacje 2019 - Stary Sącz
Sprawdź co działo się podczas Wakacji z Biblioteką, w Starosądeckiej Bibliotece..
Wakacje w Bibliotece!
Sprawdź co będzie się działo podczas wakacji w Starosądeckiej Bibliotece i jej filiach..
Zostań Mistrzem Czytania 2019
Czytanie nie tylko pozytywnie wpływa na rozwój dzieci, lecz także pomaga im lepiej zrozumieć otaczający je świat..
Przedszkolne wierszyki - Finał
Tegoroczny konkurs recytatorski, został zorganizowany dla najmłodszych czytelników Biblioteki – przedszkolaków..
Przedszkolne wierszyki
Konkurs recytatorski dla najmłodszych czytelników z okazji Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża”..
Skoczkowie. Tajemnice Mistrzów
Spotkanie z Jarosławem Kaczmarkiem, autorem książek o skoczkach, piłkarzach i piłce nożnej..
Ferie 2019 - Stary Sącz
Zaczarowana zima w bajkowej krainie, na którą Oddział dla Dzieci zaprosił swoich małych czytelników..
Mikołajki w Bibliotece!
Andrzej Grabowski czytał śmieszne wierszyki, opowiadał o potrzebie czytania najmłodszym dzieciom..
Zabawka z odpadów
Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac pokonkursowych!
"Mała książka - wielki człowiek"
Pilotażowy projekt dla trzylatków w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej..