Miś - Gołkowice

Światowy Dzień Pluszowego Misia - wtorek

Co roku 25 listopada obchodzi się Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z jej okazji w tym tygodniu w  bibliotece  w Gołkowicach przeprowadzono spotkania dla najmłodszych. We wtorek (22.11.2016) biblioteka gościła 2 grupy „0” ze Szkoły Podstawowej w Gołkowicach Górnych. Dzieci przyniosły ze sobą swoje ukochane pluszaki i chętnie brały udział w zabawach z misiami. Nie brakowało też zagadek i ciekawostek o misiach. Duże zainteresowanie wzbudziła wystawka książek dziecięcych, których bohaterami są niedźwiadki. Na koniec dzieci w grupach kolorowały duże rysunki misiów. Każdy z uczestników dostał słodki poczęstunek.

Światowy Dzień Pluszowego Misia - środa

We środę (23.11.2016) do biblioteki w Gołkowicach na Święto Pluszowego Misia przyjechały dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Mały Artysta” w Gołkowicach Dolnych oraz z Niepublicznego Przedszkola „Mały Artysta” w Olszanie. Obie grupy chętnie brały udział z zabawach z pluszowymi misiami i rozwiązywały zagadki. Na zakończenie Święta Pluszowego Misia uczestnicy zostali podzieleni na grupy i dostali do pokolorowania duże rysunki niedźwiadków. Każde dziecko dostało słodki poczęstunek.

Światowy Dzień Pluszowego Misia - piątek

Miś to ukochana przytulanka i powiernik dziecięcych tajemnic, dlatego co roku 25 listopada obchodzi się Światowy Dzień Pluszowego Misia. W piątek (25.11.2016) do biblioteki w Gołkowicach przyszły Zuchy i Biedronki z Niepublicznego Przedszkola „Bajkowy Dom”. Wszyscy zabrali ze sobą swoje ukochane pluszaki. Zabawy i zagadki sprawiły dzieciom dużo radości. Hitem okazała się zabawa „Niedźwiadek” oraz malowanie dużych rysunków przedstawiających misie bardziej i mniej znane. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku dla dzieci.