Świat widziany w portretach

26 marca 2018 r. miał miejsce finisaż wystawy pt.: „Świat widziany w portretach”. Był on zakończeniem ekspozycji artystycznej, którą można było zwiedzać w marcu w Bibliotece w Gołkowicach - Filii Powiatowej i Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Starym Sączu. Tym razem prace wystawili młodzi, lokalni artyści: Karolina Biel, Magdalena Kiklica i Dawid Siedlarz. Wspólny temat potraktowali na różne sposoby przedstawiając portrety w technikach: rysunkowych, malarskich, graficznych.

Na spotkaniu pojawiła się Maria Sosin - Dyrektor Powiatowej i Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Starym Sączu, Renata Burchel – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gołkowicach Górnych, Gabriela Szewczyk – wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gołkowicach Górnych, seniorki z Klubu „Szafirek”, a także zaproszeni goście i czytelnicy.

Finisaż wystawy był okazją do obejrzenia prac oraz rozmowy z autorami na temat ich inspiracji, realizacji oraz twórczych planów na przyszłość.

Dziękujemy gościom za przybycie na spotkanie. Jednocześnie zapraszamy wszystkich sympatyków biblioteki na kolejne wystawy i wernisaże odbywające się w Gołkowicach.