Aktualności

Wakacje 2019 - Przysietnica

Wakacje 2019 - Przysietnica

Sprawdź co działo się podczas Wakacji z Biblioteką, w Filii w Przysietnicy..

W Bibliotece Publicznej w Przysietnicy prowadzone były wakacyjne zajęcia dla dzieci pod hasłem „Wakacje w Bibliotece 2019”. Uczestnicy letnich spotkań brali udział w zajęciach związanych z książką, rozwijały zdolności plastyczne wykonując origami i prace plastyczne z wykorzystaniem różnych technik. Wytężali umysły przy rozwiązywaniu zagadek, kalamburów oraz odgadywaniu ukrytych zadań w podchodach między regałami. Był również czas na biblioteczną gimnastykę, podczas której dzieci mogły się wyhasać przy różnych konkurencjach w zabawach ruchowych.

Dla uczestników zajęć zostały zorganizowane dwie wycieczki.

W pierwszym tygodniu zajęć dzieci pojechały do Starego Sącza, gdzie w upalny dzień zajadały się pysznymi lodami, odpoczywały w parku i na koniec odwiedziły starosądecką bibliotekę.

Drugą wyprawą był wyjazd do kina Sokół w Nowym Sączu na film pt."Sekretne życie zwierzaków domowych 2”.

Dzieci uczestniczące w wakacyjnych zajęciach miały okazję twórczo spędzić wolny czas, poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności plastyczne, a przy tym dobrze się bawić. Na zakończenie wakacyjnych zajęć każdy otrzymał nagrody książkowe, gadżety i słodycze. Biblioteka Publiczna w Przysietnicy dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w zajęciach oraz za miło spędzony czas. Jednocześnie zapraszamy do korzystania ze zbiorów Biblioteki.

W zajęciach "Wakacje z biblioteką" uczestniczyło 111 dzieci.