Aktualności

Ferie 2019 - Moszczenica

Ferie 2019 - Moszczenica

Recyklingowe szaleństwo, turnieje gier planszowych, rebusy i zagadki.. czyli ferie z Biblioteką w Moszczenicy..

W czasie ferii zimowych w dniach 14.01-25.01.2019 r. w bibliotece odbywały się zajęcia dla dzieci. Celem zajęć było rozwijanie aktywności i sprawności manualnych oraz integracja czytelników. Odbyło się 6 dwugodzinnych spotkań, w czasie których dzieci malowały, wyklejały, rozwiązywały rebusy, zagadki, grały w gry planszowe, robiły upominki z okazji Dnia Babci i Dziadka, bawiły się wspólnie w różnego rodzaju gry i zabawy. W programie nie zabrakło również origami, masy solnej, wyplatanek z papierowej wikliny, a także „Recyklingowego szaleństwa”, czyli – zajęć plastycznych z wykorzystaniem makulatury, pudeł kartonowych, butelek plastikowych, folii, bibuły.

22.01. wspólnie z miejscową OSP został zorganizowany turniej gier stołowych. Uczestnicy dzielnie walczyli o miejsca na podium nagrodzone dyplomami, medalami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez sponsorów. W  turnieju wzięło udział 17 dzieci w dwóch kategoriach wiekowych.

Zajęciom towarzyszyła radość, zainteresowanie oraz aktywność. Był to czas na pewno dobrze zagospodarowany. Na zakończenie zajęć zimowych dzieci otrzymały drobne upominki. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za mile spędzony czas i zapraszamy do biblioteki na zajęcia przez cały rok oraz w wakacje!!!