Zmiana godzin - wakacje
W okresie wakacyjnym następuje zmiana godzin pracy Starosądeckiej Biblioteki oraz Filii..
Wakacje w Bibliotece!
Sprawdź co będzie się działo w Twojej Bibliotece..
Synapsy
Konkurs lokalnych projektów edukacji kulturowej dzieci i młodzieży 2017 rozstrzygnięty!!!
Turniej Brydża Sportowego
W filii bibliotecznej w Barcicach już po raz czwarty miał miejsce turniej brydża..
Kółko szachowe - Przysietnica
Obecnie szachy są najpopularniejszą grą planszową na świecie, a krąg jej miłośników wciąż się powiększa..